Internet to sztuka, którą należy nieustannie tworzyć

Kim jesteśmy?

Jesteśmy szybko rozwijającą się nowoczesną agencją interaktywną na miarę XXI wieku. Realizowaliśmy projekty dla firm, organizacji pozarządowych, e-commerce, muzyków oraz dla osób prywatnych. Przez lata naszej działalności poznaliśmy różnych klientów, zdecydowanych i niezdecydowanych, wyrafinowanych, początkujących i różne instytucje o ugruntowanej pozycji: to, co podobało im się we współpracy z zespołem PAGIX, to nasze doświadczenie i wiedza, elastyczność, kompleksowość, komunikacja i miła atmosfera.

Jak widzimy współpracę?

Jesteśmy zdania, iż to, co powinno wyróżniać każdą współpracę to dobra komunikacja i długoterminowe relacje. Dbamy, aby projekty dla naszych partnerów były wykonane z dbałością i precyzją zgodnie z ich oczekiwaniami. Nasze doświadczenie pomaga trafnie obierać strategię, która zbliża partnerów do celu, lecz bez wzajemnego zrozumienia nawet najlepsze pomysły nie wystarczą. Twoja wizja oraz nasze umiejętności i wiedza kreują rzeczywistość dla obranego celu.

Wyznawane wartości

  • Dobra komunikacja
  • Długoterminowe relacje
  • Partnerstwo

Jacy jesteśmy?

  1. Nie lubimy spóźnialskich 😀, szanujemy nasz czas
  2. Robimy to, na czym się znamy, a gdy czegoś nie wiemy dokształcamy się
  3. Nieustannie się rozwijamy
  4. Dążymy do perfekcji – oczywiście w granicach zdrowego rozsądku
  5. Bierzemy pod uwagę każde zdanie w zespole
W tym jesteśmy specjalistami

Strony internetowe

Projektujemy, obsługujemy i konserwujemy innowacyjne i spełniające najwyższe standardy strony internetowe w oparciu o najnowszą technologię.

Przejdź do oferty

Sklepy internetowe

Rozwijamy wysokiej jakości e-sklepy, obsługujące setki tysięcy klientów. Nasze sklepy można zintegrować z serwisami aukcyjnymi czy systemami płatności.

Przejdź do oferty

Aplikacje webowe

Rozwijamy i serwisujemy dedykowane aplikacje webowe – narzędzia dla ceniących sobie elastyczność – w pełni dostosowane do potrzeb klienta.

Przejdź do oferty

Fora dyskusyjne

Fora realizujemy tak, aby były łatwe w obsłudze i moderowaniu. Wykorzystujemy do tego nasze doświadczenie oraz dostępne technologie i narzędzia.

Przejdź do oferty

Blogi firmowe

Tworzone przez nas blogi są intuicyjne dla osób nietechnicznych, wydajne oraz dobrze zoptymalizowane dla algorytmów wyszukiwarek internetowych.

Przejdź do oferty

Marketing internetowy

Dobrze wiemy, że widoczność w sieci to podstawa. Dlatego w trosce o widoczność klienta w internecie wykorzystujemy dostępny technologie, aby ją zwiększać.

Przejdź do oferty

Social Media

W naszym zespole znajdują się również osoby, które z chęcią prowadzą profile w Social Mediach. Dbamy o regularność, interakcje z obserwatorami oraz oprawę.

Przejdź do oferty

Pozycjonowanie

Promujemy wzrost pozycji witryny w wyszukiwaniach – zdajemy sobie sprawę, że pozycja na pierwszej stronie w Google zapewnia wielu klientów.

Przejdź do oferty

Szablony i sygnatury e-mail

Projektujemy i tworzymy dopasowane do profilu działalności firmy profesjonalne szablony i sygnatury e-mail. Zapewnij swoim klientom odpowiednie wrażenie.

Przejdź do oferty
Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookies. Robimy m.in. aby poprawić Twój komfort w korzystaniu z naszej strony internetowej. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej przejdź do naszej Polityki Cookies.

×