Wsparcie
Miasto nocą
Wsparcie naszych klientów

Pomimo tego, że po zakończeniu projektu możemy przeprowadzić krótki kurs instruktażowy dotyczący edytowania, dostosowywania i aktualizowania strony internetowej to większość naszych klientów nadal korzysta z naszych usług wsparcia oraz obsługi 360°. W większości przypadków to, co osobie nietechnicznej zajmuje godziny, specjaliście zajmuje zaledwie kilka minut, a szczególnie, gdy to my wykonaliśmy projekt.

Nasi klienci korzystający z usług wsparcia lub obsługi 360° obsługiwani są zawsze w pierwszej kolejności. Odpowiadamy im nie później niż w ciągu 24 godzin, choć często w krótszym czasie.

Wsparcie

Oferujemy usługi wsparcia dla osób fizycznych oraz firm, które nie są jeszcze naszymi klientami. Jeżeli zmagasz się z problemem, którego nie potrafisz rozwiązać, skontaktuj się z nami.

Jeżeli inna agencja stworzyła Twoją stronę www lub sklep internetowy a zdecydujecie się na skorzystanie z naszych usług wsparcia, obsługi 360° lub konserwacji przeprowadzimy dokładne oględziny witryny internetowej w celu stwierdzenia stanu technicznego, a następnie zaopiekujemy się Twoją witryną.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookies. Robimy m.in. aby poprawić Twój komfort w korzystaniu z naszej strony internetowej. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej przejdź do naszej Polityki Cookies.

×