Organizacje pozarządowe
Miasto nocą
Wsparcie dla NGO

Bardzo chętnie wspieramy rozwój szlachetnych oraz wartościowych przedsięwzięć, dlatego ochoczo włączamy się do pomocy na rzecz organizacji pozarządowych. Zdajemy sobie sprawę, iż obecnie, w dobie marketingu komercyjnego i natłoku reklam ciężkie i kosztowne jest przebicie się przez gąszcz informacji i z wartościową ideą dotrzeć do tłumu. Pomagamy organizacjom wykorzystywać ogromne możliwości internetu i docierać do większego grona odbiorców.

Oferta dla organizacji

Aby otrzymać specjalnie przygotowaną ofertę dla Twojej organizacji, prosimy skontaktować się z nami przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na e-mail agencja@pagix.pl.

Często zadawane pytania
Zapewniamy pewne wsparcie

Zapewniamy wsparcie na każdy wykonany przez nas projekt. Nasze pierwsze realizacje sięgają 2016 roku. Od tamtego czasu wiele się zmieniło, jednak niezmienna pozostała nasza lojalność.

Gwarancja

Na każdy wykonany projekt udzielamy gwarancji na czas ważności umowy serwisowej.

Bezpłatna obsługa

Po ukończeniu prac jeszcze przez kwartał za darmo aktualizujemy i dozorujemy działanie strony internetowej.

Wsparcie

Zapewniamy wsparcie wszystkim klientom, niezależnie czy korzystają z naszych usług obsługi witryn.

Jak możemy Ci pomóc?

Stworzymy dla Ciebie stronę internetową, doradzimy lub przeprowadzimy bezpłatne konsultacje. Skontaktuj się z nami i razem stwórzmy coś wspaniałego ❤️!

Rozwiń wszystkie zgody
Wysyłanie

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookies. Robimy m.in. aby poprawić Twój komfort w korzystaniu z naszej strony internetowej. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej przejdź do naszej Polityki Cookies.

×