Program partnerski
Miasto nocą
Jak wygląda współpraca?

Dołącz do programu afiliacyjnego agencji interaktywnej PAGIX i zacznij polecać usługi naszej firmy. Otrzymasz nawet do 10% prowizji od całego dochodu, jaki wygeneruje polecony partner, któremu zarekomendujesz naszą agencję.

Przykładowo: Twój znajomy lub klient chciałby stworzyć stronę internetową, ale Ty nie masz w swojej ofercie rozwoju stron WWW. Rekomendujesz nasze usługi swojemu klientowi, my podpisujemy z nim umowę, a Ty otrzymujesz od nas, w zależności od zawartej umowy, jednorazowo lub comiesięcznie do 10% od wygenerowanego dochodu przez poleconego partnera.

Czy PAGIX może polecać moje usługi?

Tak! Jeżeli nie mamy w ofercie usług, które oferuje Twoja firma, i nie mamy w planach poszerzania naszej oferty to z chęcią na zasadzie partnerstwa – Twoja firma poleca nas, my polecamy Twoją firmę – będziemy z wami współpracować!

W przypadku zainteresowania taką formą współpracy zapraszamy do kontaktu wspolpraca@pagix.pl.

Dla kogo dedykowany jest Program Partnerski agencji interaktywnej PAGIX?
Agencje SEO/SEM
Agencje interaktywne
Agencje PR
Dostawcy usług hostingowych
Dostawcy rozwiązań eCommerce
Freelancerzy
Webmasterzy
Graficy
Inne firmy i osoby prywatne
Jak dołączyć do Programu Partnerskiego?
01
Wybierasz formę współpracy

Wspólnie ustalamy zasady, na jakich będzie przebiegała nasza współpraca – decydujemy o sposobie wypłat i wstępnej wysokości prowizji.

02
Zaczynasz polecać nas Klientom

Zarówno przed zgłoszeniem się do nas Klienta możesz przekazać informację o poleceniu, jak i sam Klient może nas o tym powiadomić.

03
Otrzymujesz prowizję

Za każde polecenie otrzymujesz od naszej agencji interaktywnej prowizję w wysokości do 10% z całego dochodu wygenerowanego przez poleconego partnera.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookies. Robimy m.in. aby poprawić Twój komfort w korzystaniu z naszej strony internetowej. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej przejdź do naszej Polityki Cookies.

×