Realizacje
Casa De La Lengua

Przedstawiliśmy firmie Casa De La Lengua dwie propozycji designu UX/UI. Stworzyliśmy estetyczny i przyjazny wygląd strony internetowej dla centrum językowego.

Casa De La Lengua – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Kto to Casa De La Lengua?

Casa De La Lengua to szkoła języka hiszpańskiego założona w Łodzi w 2011 r. Celem powstania szkoły było stworzenie miejsca, w którym nauka byłaby przekazywana z pasją oraz profesjonalizmem, w taki sposób, aby było skutecznie, ale w formie rozrywki, aby chciało się na do niej wracać. Szkoła językowa otrzymała kilkukrotnie „Orły Edukacji”.

Nasze zadanie

Naszym zadaniem było zaprojektowanie (do trzech różnych wersji) witryny, uwzględniając przyjazny profil centra językowego. Partner chciał otrzymać gotowe koncepcje aby następnie móc wybrać i jeszcze bardziej dostosować przedstawione propozycje do swoich potrzeb. Strona www miała być przyjazna i formą nie przypominać „szarej” i nudnej.

Zakres prac
  • Projekt strony internetowej
Rezultaty

Powstały dwa projekty strony internetowej dla szkoły językowej: partner na swojej stronie skorzystał z naszych propozycji.

Casa De La Lengua – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Casa De La Lengua – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Adobe XD

Wybraliśmy program Adobe XD, dzięki któremu prezentacja wykonanego projektu odbyła się prosto i bezproblemowo – partner mógł zobaczyć każdy element w taki sposób, w jaki byłby widoczny na stronie WWW m.in. dzięki grafice wektorowej.

Brand book
Casa De La Lengua brand book Casa De La Lengua brand book
Casa De La Lengua brand book Casa De La Lengua brand book Casa De La Lengua brand book
Wykozystane technologie

Chcesz także stworzyć z nami stronę internetową, sklep internetowy lub zadbać o marketing cyfrowy swojej firmy?

Skontaktuj się z nami! Nasza agencja interaktywna oferuje szereg usług, zapewniających stabilną pozycję firmy w internecie. Dołącz do grona zadowolonych klientów ❤️.

Kontakt
Inne realizacje Powrót do realizacji
Etaker – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Etaker

Stworzyliśmy dedykowany serwis internetowy – bibliotekę filmów, seriali i programów tv, umożliwiający użytkownikom swobodne odnajdywanie dostępnych tytułów.

Zobacz case study
Fundacja Oświatowo-Kulturalna UCZEŃ XXI WIEKU – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Fundacja Oświatowo-Kulturalna UCZEŃ XXI WIEKU

Naszym zadaniem było stworzenie wizerunku Fundacji UCZEŃ XXI WIEKU w internecie oraz miejsca, w którym podopieczni mogliby zaznajomić się z aktualnościami.

Zobacz case study
The Vivaldi's – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
The Vivaldi's

Założenia projekt dla duetu muzyków były następujące: minimalistyczny design, możliwość prezentacji artystów oraz pokazanie intro zespołu na landing page.

Zobacz case study
GETSMARTER – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
GETSMARTER

Klarowny blog tematyczny stworzony w oparciu o CMS WordPress. Celem było stworzenie minimalnego oraz przejrzystego designu.

Zobacz case study

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookies. Robimy m.in. aby poprawić Twój komfort w korzystaniu z naszej strony internetowej. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej przejdź do naszej Polityki Cookies.

×