Realizacje
Casa De La Lengua

Przedstawiliśmy firmie Casa De La Lengua dwie propozycji designu UX/UI. Stworzyliśmy estetyczny i przyjazny wygląd strony internetowej dla centrum językowego.

Casa De La Lengua – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Kto to Casa De La Lengua?

Casa De La Lengua to szkoła języka hiszpańskiego założona w Łodzi w 2011 r. Celem powstania szkoły było stworzenie miejsca, w którym nauka byłaby przekazywana z pasją oraz profesjonalizmem, w taki sposób, aby było skutecznie, ale w formie rozrywki, aby chciało się na do niej wracać. Szkoła językowa otrzymała kilkukrotnie „Orły Edukacji”.

Nasze zadanie

Naszym zadaniem było zaprojektowanie (do trzech różnych wersji) witryny, uwzględniając przyjazny profil centra językowego. Partner chciał otrzymać gotowe koncepcje aby następnie móc wybrać i jeszcze bardziej dostosować przedstawione propozycje do swoich potrzeb. Strona www miała być przyjazna i formą nie przypominać „szarej” i nudnej.

Zakres prac
  • Projekt strony internetowej
Rezultaty

Powstały dwa projekty strony internetowej dla szkoły językowej: partner na swojej stronie skorzystał z naszych propozycji.

Casa De La Lengua – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Casa De La Lengua – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Adobe XD

Wybraliśmy program Adobe XD, dzięki któremu prezentacja wykonanego projektu odbyła się prosto i bezproblemowo – partner mógł zobaczyć każdy element w taki sposób, w jaki byłby widoczny na stronie WWW m.in. dzięki grafice wektorowej.

Brand book
Casa De La Lengua brand book Casa De La Lengua brand book
Casa De La Lengua brand book Casa De La Lengua brand book Casa De La Lengua brand book
Wykozystane technologie

Chcesz także stworzyć z nami stronę internetową, sklep internetowy lub zadbać o marketing cyfrowy swojej firmy?

Skontaktuj się z nami! Nasza agencja interaktywna oferuje szereg usług, zapewniających stabilną pozycję firmy w internecie. Dołącz do grona zadowolonych klientów ❤️.

Kontakt
Inne realizacje Powrót do realizacji
Forum Spigot – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Forum Spigot

Partner poprosił nas o wykonanie forum dyskusyjnego przeznaczonego do dostępu publicznego. Cały projekt został wykonany od a do z, łącznie z wdrożeniem tarczy DDOS.

Zobacz case study
Etaker Centrum Pomocy – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Etaker Centrum Pomocy

Dedykowane centrum pomocy zsynchronizowane z głównym serwisem Etaker oparte o dedykowane rozwiązania dobierane na miarę potrzeb klienta.

Zobacz case study
Studio Artis Design – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Studio Artis Design

Celem naszych prac było stworzenie unikalnego, luksusowego wizerunku Studia Artis Design w internecie. Strona internetowa typu portfolio.

Zobacz case study
Nootropy.info – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Nootropy.info

Stworzyliśmy portal informacyjny – z założenia niewielką encyklopedię, dla określonej grupy docelowej osób zainteresowanych tematyką nootropów.

Zobacz case study

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookies. Robimy m.in. aby poprawić Twój komfort w korzystaniu z naszej strony internetowej. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej przejdź do naszej Polityki Cookies.

×