Realizacje
Harfista Marek Kupiec

Wizytówka osobista, pełniąca funkcję prezentacji kariery muzycznej młodego harfisty. Witryna oparta o intuicyjny system zarządzania treścią.

Harfista Marek Kupiec – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Marek Kupiec – Harfista

Marek dźwięk harfy usłyszał po raz pierwszy mając cztery lata. Od tamtego czasu jest w niej zakochany. Mając dziewięć lat zaczął edukację w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia Nr 4 im. Karola Kurpińskiego w klasie harfy u Pani Profesor Anny Sikorzak-Olek. W ciągu trzech lat nauki zrealizował program sześciu klas szkoły muzycznej. Obecnie jest uczniem III klasy liceum. (2021)

Nasze zadanie

Naszym zadaniem było stworzyć wizytówkę typu multi-page dla młodego harfisty. Strona www miała być przejrzysta i prosta w nawigacji. Elementy, które mieliśmy wdrożyć to: galeria w widget-cie, podstrona z galerią, podstrona z nagraniami, formularz kontaktowy oraz wtyczka, która umożliwi zamieszczanie pliku PDF gotowego do odczytu na stronie.

Zakres prac
  • Rozwój strony internetowej
  • Projekt logo
  • Stworzenie i wstępny rozwój profilu Facebook
Rezultaty

Stworzona strona internetowa była zgodna ze wszystkimi założeniami. Zaproponowaliśmy i dodaliśmy również funkcje polubienia strony na Facebook-u. Zajęliśmy się realizacją projektu od A do Z. Kupiliśmy domenę, przestrzeń na serwerze oraz skonfigurowaliśmy witrynę www.

Harfista Marek Kupiec – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Harfista Marek Kupiec – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Harfista Marek Kupiec – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Harfista Marek Kupiec – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Informacje techniczne

Strona internetowa harfista.com.pl jest oparta na CMS WordPress. Rozwiązanie to pozwala na stosunkowo prostą obsługę strony www osobie nietechnicznej. Strony WordPress charakteryzują się skalowalnością oraz dużą elastycznością w tworzeniu i wdrażaniu potrzebnych rozwiązań – tak również było w tym przypadku.

Brand book
Harfista Marek Kupiec brand book Harfista Marek Kupiec brand book
Harfista Marek Kupiec brand book Harfista Marek Kupiec brand book Harfista Marek Kupiec brand book
Wykozystane technologie

Chcesz także stworzyć z nami stronę internetową, sklep internetowy lub zadbać o marketing cyfrowy swojej firmy?

Skontaktuj się z nami! Nasza agencja interaktywna oferuje szereg usług, zapewniających stabilną pozycję firmy w internecie. Dołącz do grona zadowolonych klientów ❤️.

Kontakt
Inne realizacje Powrót do realizacji
Etaker Centrum Pomocy – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Etaker Centrum Pomocy

Dedykowane centrum pomocy zsynchronizowane z głównym serwisem Etaker oparte o dedykowane rozwiązania dobierane na miarę potrzeb klienta.

Zobacz case study
Casa De La Lengua – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Casa De La Lengua

Przedstawiliśmy firmie Casa De La Lengua dwie propozycji designu UX/UI. Stworzyliśmy estetyczny i przyjazny wygląd strony internetowej dla centrum językowego.

Zobacz case study
pForum.pl – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
pForum.pl

Stworzyliśmy forum dyskusyjne oparte na silniku MyBB. Projekt z założenia miał być przystosowany do dużego ruchu oraz nastawiony na stały rozwój.

Zobacz case study
Studio Artis Design – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Studio Artis Design

Celem naszych prac było stworzenie unikalnego, luksusowego wizerunku Studia Artis Design w internecie. Strona internetowa typu portfolio.

Zobacz case study

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookies. Robimy m.in. aby poprawić Twój komfort w korzystaniu z naszej strony internetowej. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej przejdź do naszej Polityki Cookies.

×