Realizacje
Harfista Marek Kupiec

Wizytówka osobista, pełniąca funkcję prezentacji kariery muzycznej młodego harfisty. Witryna oparta o intuicyjny system zarządzania treścią.

Harfista Marek Kupiec – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Marek Kupiec – Harfista

Marek dźwięk harfy usłyszał po raz pierwszy mając cztery lata. Od tamtego czasu jest w niej zakochany. Mając dziewięć lat zaczął edukację w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia Nr 4 im. Karola Kurpińskiego w klasie harfy u Pani Profesor Anny Sikorzak-Olek. W ciągu trzech lat nauki zrealizował program sześciu klas szkoły muzycznej. Obecnie jest uczniem III klasy liceum. (2021)

Nasze zadanie

Naszym zadaniem było stworzyć wizytówkę typu multi-page dla młodego harfisty. Strona www miała być przejrzysta i prosta w nawigacji. Elementy, które mieliśmy wdrożyć to: galeria w widget-cie, podstrona z galerią, podstrona z nagraniami, formularz kontaktowy oraz wtyczka, która umożliwi zamieszczanie pliku PDF gotowego do odczytu na stronie.

Zakres prac
  • Rozwój strony internetowej
  • Projekt logo
  • Stworzenie i wstępny rozwój profilu Facebook
Rezultaty

Stworzona strona internetowa była zgodna ze wszystkimi założeniami. Zaproponowaliśmy i dodaliśmy również funkcje polubienia strony na Facebook-u. Zajęliśmy się realizacją projektu od A do Z. Kupiliśmy domenę, przestrzeń na serwerze oraz skonfigurowaliśmy witrynę www.

Harfista Marek Kupiec – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Harfista Marek Kupiec – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Harfista Marek Kupiec – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Harfista Marek Kupiec – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Informacje techniczne

Strona internetowa harfista.com.pl jest oparta na CMS WordPress. Rozwiązanie to pozwala na stosunkowo prostą obsługę strony www osobie nietechnicznej. Strony WordPress charakteryzują się skalowalnością oraz dużą elastycznością w tworzeniu i wdrażaniu potrzebnych rozwiązań – tak również było w tym przypadku.

Brand book
Harfista Marek Kupiec brand book Harfista Marek Kupiec brand book
Harfista Marek Kupiec brand book Harfista Marek Kupiec brand book Harfista Marek Kupiec brand book
Wykozystane technologie

Chcesz także stworzyć z nami stronę internetową, sklep internetowy lub zadbać o marketing cyfrowy swojej firmy?

Skontaktuj się z nami! Nasza agencja interaktywna oferuje szereg usług, zapewniających stabilną pozycję firmy w internecie. Dołącz do grona zadowolonych klientów ❤️.

Kontakt
Inne realizacje Powrót do realizacji
Dziesięcina.com – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Dziesięcina.com

Strona internetowa wykonana w oparciu o CMS WordPress, pełniąca funkcję informacyjną. Postawiliśmy na klasyczną prezentację z subtelnymi elementami estetycznymi.

Zobacz case study
The Vivaldi's – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
The Vivaldi's

Założenia projekt dla duetu muzyków były następujące: minimalistyczny design, możliwość prezentacji artystów oraz pokazanie intro zespołu na landing page.

Zobacz case study
Nootropy.info – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Nootropy.info

Stworzyliśmy portal informacyjny – z założenia niewielką encyklopedię, dla określonej grupy docelowej osób zainteresowanych tematyką nootropów.

Zobacz case study
pForum.pl – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
pForum.pl

Stworzyliśmy forum dyskusyjne oparte na silniku MyBB. Projekt z założenia miał być przystosowany do dużego ruchu oraz nastawiony na stały rozwój.

Zobacz case study

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookies. Robimy m.in. aby poprawić Twój komfort w korzystaniu z naszej strony internetowej. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej przejdź do naszej Polityki Cookies.

×