Realizacje
The Vivaldi's

Założenia projekt dla duetu muzyków były następujące: minimalistyczny design, możliwość prezentacji artystów oraz pokazanie intro zespołu na landing page.

The Vivaldi's – Realizacje agencja interaktywna PAGIX

Współpracowałem z zespołem PAGIX przy kilku projektach stron internetowych. PAGIX odpowiada na szczegółowe potrzeby klienta, dobierając najefektywniejsze dla konkretnego projektu rozwiązania. Ich profesjonalne podejście i wiedza pozwala osiągać wyznaczone cele.

Łukasz D.
Łukasz D.
Muzyk
The Vivaldi's

The Vivaldi’s to duet muzyków – skrzypka i wiolonczelisty funkcjonujący w latach 2015 - 2020 koncertujący w większości krajów europy. Skrzypek, Artur kształtował się pod okiem artystów muzycznych z całej europy, został również zaproszony do Paryża, gdzie przyjmował nauki. Druga połowa duetu – Łukasz jest laureatem wielu konkursów wiolonczelowych oraz stypendystą Ministra Kultury i Sztuki. Koncertował w prestiżowych salach wielu krajów Europy, m.in. w Austrii, Rosji, Holandii, Szwajcarii, Włoszech, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Nasze zadanie

Zostaliśmy poproszeni o rozwój przejrzystej strony-wizytówki zespołu The Vivaldi's. Naszym partnerom zależało na stworzeniu minimalistycznej strony głównej, na której byłaby zawarta prezentacja członków zespołu, krótka migawka z występami oraz formularz i informacje kontaktowe.

Zakres prac
  • Rozwój strony internetowej
Rezultaty

Powstała strona spełniająca wszystkie oczekiwania naszego partnera: pozwoliła na kontakt z zespołem osobom zainteresowanym współpracą oraz spełniała funkcję prezentacji zespołu.

The Vivaldi's – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
The Vivaldi's – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
The Vivaldi's – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
The Vivaldi's – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Informacje techniczne

Stronę internetową dla zespołu The Vivaldi's wykonaliśmy, korzystając z CMS WordPress. Rozwiązanie to zostało przez nas wybrane ze względu na intuicyjność obsługi, możliwość szybkiej edycji treści oraz bezpieczeństwo. Dzięki regularnym aktualizacją oraz wprowadzonym drobnym poprawką strona WWW była wydajna i bezawaryjna.

Brand book
The Vivaldi's brand book The Vivaldi's brand book
The Vivaldi's brand book The Vivaldi's brand book The Vivaldi's brand book
Wykozystane technologie

Chcesz także stworzyć z nami stronę internetową, sklep internetowy lub zadbać o marketing cyfrowy swojej firmy?

Skontaktuj się z nami! Nasza agencja interaktywna oferuje szereg usług, zapewniających stabilną pozycję firmy w internecie. Dołącz do grona zadowolonych klientów ❤️.

Kontakt
Inne realizacje Powrót do realizacji
Dziesięcina.com – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Dziesięcina.com

Strona internetowa wykonana w oparciu o CMS WordPress, pełniąca funkcję informacyjną. Postawiliśmy na klasyczną prezentację z subtelnymi elementami estetycznymi.

Zobacz case study
GETSMARTER – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
GETSMARTER

Klarowny blog tematyczny stworzony w oparciu o CMS WordPress. Celem było stworzenie minimalnego oraz przejrzystego designu.

Zobacz case study
GAMES WEB – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
GAMES WEB

Naszym zadaniem był rozwój strony internetowej przeznaczonej dla graczy i wszystkich osób interesujących się nowinami ze świata wirtualnego.

Zobacz case study
Studio Artis Design – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Studio Artis Design

Strona internetowa pełniąca funkcje katalogu realizacji. Na stronie zostały zawarte informacje o działalności studia projektowego oraz informacje kontaktowe.

Zobacz case study

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookies. Robimy m.in. aby poprawić Twój komfort w korzystaniu z naszej strony internetowej. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej przejdź do naszej Polityki Cookies.

×