Realizacje
pForum.pl

Stworzyliśmy forum dyskusyjne oparte na silniku MyBB. Projekt z założenia miał być przystosowany do dużego ruchu oraz nastawiony na stały rozwój.

pForum.pl – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Co to pForum.pl?

pForum.pl to polskie forum społecznościowe przeznaczone dla graczy. Tematyka skupiała się na grach MMORPG oraz projektach i osiągnięciach użytkowników forum.

Nasze zadanie

Zostaliśmy poproszeni przez partnera o stworzenie stabilnego fora dyskusyjnego. Projekt miał być skalowalny, czyli nastawiony na ciągły wzrost liczby użytkowników i przybywającej ilości danych. Partnerowi zależało również, aby forum było proste w nawigacji dla użytkowników oraz intuicyjne w administracji dla moderatorów.

Zakres prac
  • Rozwój fora dyskusyjnego
  • Wdrożenie modułu podstron
  • Stworzenie regulaminu
Rezultaty

Stworzyliśmy profesjonalne forum internetowe spełniające wszystkie założenia: powstał profesjonalny projekt od początku nastawiony nastawiony na wzrost. Wdrożyliśmy moduł podstron oraz skonfigurowaliśmy funkcje szukania treści na forum. Zredagowaliśmy również regulamin dla użytkowników.

pForum.pl – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
pForum.pl – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
pForum.pl – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
pForum.pl – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Informacje techniczne

Całość powstała w oparciu o silnik MyBB typu open-source. Wykorzystaliśmy takie rozwiązanie, ponieważ skrypt ten posiada ogromną dokumentację oraz zaplecze wtyczek i szablonów. Znacznie skróciło to czas oddania realizacji oraz zredukowało koszty. Forum zostało połączone z bazą danych MySQL, a sam skrypt napisany był obiektowo w języku PHP.

Wykozystane technologie

Chcesz także stworzyć z nami stronę internetową, sklep internetowy lub zadbać o marketing cyfrowy swojej firmy?

Skontaktuj się z nami! Nasza agencja interaktywna oferuje szereg usług, zapewniających stabilną pozycję firmy w internecie. Dołącz do grona zadowolonych klientów ❤️.

Kontakt
Inne realizacje Powrót do realizacji
Harfista Marek Kupiec – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Harfista Marek Kupiec

Wizytówka osobista, pełniąca funkcję prezentacji kariery muzycznej młodego harfisty. Witryna oparta o intuicyjny system zarządzania treścią.

Zobacz case study
Fundacja Oświatowo-Kulturalna UCZEŃ XXI WIEKU – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Fundacja Oświatowo-Kulturalna UCZEŃ XXI WIEKU

Naszym zadaniem było stworzenie wizerunku Fundacji UCZEŃ XXI WIEKU w internecie oraz miejsca, w którym podopieczni mogliby zaznajomić się z aktualnościami.

Zobacz case study
GETSMARTER – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
GETSMARTER

Klarowny blog tematyczny stworzony w oparciu o CMS WordPress. Celem było stworzenie minimalnego oraz przejrzystego designu.

Zobacz case study
Nootropy.info – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Nootropy.info

Stworzyliśmy portal informacyjny – z założenia niewielką encyklopedię, dla określonej grupy docelowej osób zainteresowanych tematyką nootropów.

Zobacz case study

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookies. Robimy m.in. aby poprawić Twój komfort w korzystaniu z naszej strony internetowej. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej przejdź do naszej Polityki Cookies.

×