Realizacje
Studio Artis Design

Strona internetowa pełniąca funkcje katalogu realizacji. Na stronie zostały zawarte informacje o działalności studia projektowego oraz informacje kontaktowe.

Studio Artis Design – Realizacje agencja interaktywna PAGIX

Współpracujemy z agencją interaktywną PAGIX od kilku lat przy różnych projektach, w tym czasie firma wykazała się wyjątkową zdolnością do przyjęcia prostej dyrektywy i przekształcenia jej w praktyczną doskonałość. Raz po raz PAGIX zapewniał najwyższy profesjonalizm.

Barbara Kupiec
Barbara Kupiec
Właściciel Studia
Artis Design: Studio projektowe

Studio projektowe Artis Design, na czele z Barbarą Kupiec tworzy projekty zarówno lokali prywatnych, jak i komercyjnych. Pasję i doświadczenie łączą z troską o każdy detal na wszystkich etapach realizacji – od koncepcji po nadzór autorski. Ich realizacje to odważne projekty często realizowane na styku klasyki i nowoczesności. Zobacz realizację.

Nasze zadanie

Nasza agencja interaktywna została poproszona o wykonanie strony internetowej dla studia projektowego Artis Design. Strona www miała być przejrzysta i przede wszystkim oddawać klimat studia i jego realizacji. Jednym z głównych założeń było stworzenie landing page, który zastąpi i umorzy potrzebę tworzenia dodatkowych podstron.

Zakres prac
  • Rozwój strony internetowej
  • Wdrożenie modułu portfolio
  • Wdrożenie formularza kontaktowego
  • Wdrożenie sekcji opinii (slider)
Rezultaty

Powstała witryna internetowa typu landing page. Na stronie głównej zostały zawarte wszystkie potrzebne informacje: portfolio, informacje o studio projektowym oraz o właścicielce – Barbarze Kupiec. Zostały wdrożone: moduł portfolio (powiększanie zdjęć po naciśnięciu), formularz kontaktowy oraz sekcja opinii (slider).

Studio Artis Design – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Studio Artis Design – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Studio Artis Design – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Informacje techniczne

Wykonaliśmy stronę internetową w oparciu o CMS WordPress. Również w tym projekcie zdecydowaliśmy, że będzie to najlepsze rozwiązanie dla danego klienta. Dla większej wygody wykorzystaliśmy website builder Massive Dynamic od Pixflow. Zajęliśmy się zakupem szablonu i wdrożeniem.

Brand book
Studio Artis Design brand book Studio Artis Design brand book
Studio Artis Design brand book Studio Artis Design brand book Studio Artis Design brand book
Wykozystane technologie

Chcesz także stworzyć z nami stronę internetową, sklep internetowy lub zadbać o marketing cyfrowy swojej firmy?

Skontaktuj się z nami! Nasza agencja interaktywna oferuje szereg usług, zapewniających stabilną pozycję firmy w internecie. Dołącz do grona zadowolonych klientów ❤️.

Kontakt
Inne realizacje Powrót do realizacji
Dziesięcina.com – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Dziesięcina.com

Strona internetowa wykonana w oparciu o CMS WordPress, pełniąca funkcję informacyjną. Postawiliśmy na klasyczną prezentację z subtelnymi elementami estetycznymi.

Zobacz case study
Software House IT-House.co – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Software House IT-House.co

Naszym zadaniem było stworzenie przejrzystej strony internetowej Software House-u. Witryna WWW miała pełnić rolę katalogu z ofertą oraz case studies.

Zobacz case study
Etaker – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Etaker

Stworzyliśmy dedykowany serwis internetowy – bibliotekę filmów, seriali i programów tv, umożliwiający użytkownikom swobodne odnajdywanie dostępnych tytułów.

Zobacz case study
Nootropy.info – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Nootropy.info

Stworzyliśmy portal informacyjny – z założenia niewielką encyklopedię, dla określonej grupy docelowej osób zainteresowanych tematyką nootropów.

Zobacz case study

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookies. Robimy m.in. aby poprawić Twój komfort w korzystaniu z naszej strony internetowej. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej przejdź do naszej Polityki Cookies.

×