Realizacje
GAMES WEB

Naszym zadaniem był rozwój strony internetowej przeznaczonej dla graczy i wszystkich osób interesujących się nowinami ze świata wirtualnego.

GAMES WEB – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
GAMES WEB ...

GAMES WEB to nie jedynie strona internetowa: to grupa ludzi pasjonujących się światem wirtualnym oraz dzieląca wspólne zainteresowanie najnowszymi technologiami. GAMES WEB jest portalem informacyjnym poświęconym światu wirtualnemu. Każdy z redaktorów dzieli się swoją pasją z czytelnikami, a czytelnicy mają możliwość komentowania – podzielenia się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi m.in. materiału: w ten sposób tworzą społeczność, dzieląca jedno, wspólne hobby.

Nasze zadanie

Zostaliśmy poproszeni o rozwój strony internetowej, na której mogłyby być zamieszczane informacje o ostatnich technologiach, wpisy na blog, również, aby redaktorzy mieli możliwość budowania bazy ciekawych i popularnych gier cyfrowych oraz o na której byłaby możliwość budowania bazy newsletter. Partnerom zależało również na personalizacji panelu administratora – wprowadzeniu dodatkowych podstron, zmiany designu oraz stworzenie niestandardowych ról i przypisania im odpowiednich uprawnień.

Zakres prac
  • Rozwój strony internetowej
  • Wprowadzenie danych strukturalnych
Rezultaty

Stworzyliśmy stronę WWW zgodnie ze wszystkimi założeniami, spełniającą wszelkie oczekiwania partnerów. Dzięki nam powstało miejsce, w którym partnerzy mogli tworzyć społeczność dzielącą wspólne zainteresowania. Całość została postawiona na serwerze zarządzanym przez oprogramowanie cPanel – dzięki temu serwer był bezpieczny i łatwy w zarządzaniu.

GAMES WEB – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
GAMES WEB – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
GAMES WEB – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Informacje techniczne

Stworzyliśmy witrynę, używając CMS WordPress oraz wielu rozszerzeń. Rozwiązania, które wybraliśmy, pozwoliły na dostosowanie strony internetowej do redaktorów i czytelników. Dodatkowo wprowadziliśmy dane schematyczne, pozwalające wyszukiwarkom na trafniejsze rozpoznawanie dostępnych treści i dokładne kategoryzowanie ich przy wyświetlaniu swoim użytkownikom.

Brand book
GAMES WEB brand book GAMES WEB brand book
GAMES WEB brand book GAMES WEB brand book GAMES WEB brand book
Wykozystane technologie

Chcesz także stworzyć z nami stronę internetową, sklep internetowy lub zadbać o marketing cyfrowy swojej firmy?

Skontaktuj się z nami! Nasza agencja interaktywna oferuje szereg usług, zapewniających stabilną pozycję firmy w internecie. Dołącz do grona zadowolonych klientów ❤️.

Kontakt
Inne realizacje Powrót do realizacji
Studio Artis Design – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Studio Artis Design

Strona internetowa pełniąca funkcje katalogu realizacji. Na stronie zostały zawarte informacje o działalności studia projektowego oraz informacje kontaktowe.

Zobacz case study
P2 – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
P2

Stworzyliśmy stronę internetową prezentującą wiodący produkt firmy P2 Jarosław Wojnarowicz. Strona www skierowana jest do kontrahentów biznesowych.

Zobacz case study
Nootropy.info – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Nootropy.info

Stworzyliśmy portal informacyjny – z założenia niewielką encyklopedię, dla określonej grupy docelowej osób zainteresowanych tematyką nootropów.

Zobacz case study
GETSMARTER – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
GETSMARTER

Klarowny blog tematyczny stworzony w oparciu o CMS WordPress. Celem było stworzenie minimalnego oraz przejrzystego designu.

Zobacz case study

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookies. Robimy m.in. aby poprawić Twój komfort w korzystaniu z naszej strony internetowej. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej przejdź do naszej Polityki Cookies.

×