Realizacje
GAMES WEB

Naszym zadaniem był rozwój strony internetowej przeznaczonej dla graczy i wszystkich osób interesujących się nowinami ze świata wirtualnego.

GAMES WEB – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
GAMES WEB ...

GAMES WEB to nie jedynie strona internetowa: to grupa ludzi pasjonujących się światem wirtualnym oraz dzieląca wspólne zainteresowanie najnowszymi technologiami. GAMES WEB jest portalem informacyjnym poświęconym światu wirtualnemu. Każdy z redaktorów dzieli się swoją pasją z czytelnikami, a czytelnicy mają możliwość komentowania – podzielenia się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi m.in. materiału: w ten sposób tworzą społeczność, dzieląca jedno, wspólne hobby.

Nasze zadanie

Zostaliśmy poproszeni o rozwój strony internetowej, na której mogłyby być zamieszczane informacje o ostatnich technologiach, wpisy na blog, również, aby redaktorzy mieli możliwość budowania bazy ciekawych i popularnych gier cyfrowych oraz o na której byłaby możliwość budowania bazy newsletter. Partnerom zależało również na personalizacji panelu administratora – wprowadzeniu dodatkowych podstron, zmiany designu oraz stworzenie niestandardowych ról i przypisania im odpowiednich uprawnień.

Zakres prac
  • Rozwój strony internetowej
  • Wprowadzenie danych strukturalnych
Rezultaty

Stworzyliśmy stronę WWW zgodnie ze wszystkimi założeniami, spełniającą wszelkie oczekiwania partnerów. Dzięki nam powstało miejsce, w którym partnerzy mogli tworzyć społeczność dzielącą wspólne zainteresowania. Całość została postawiona na serwerze zarządzanym przez oprogramowanie cPanel – dzięki temu serwer był bezpieczny i łatwy w zarządzaniu.

GAMES WEB – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
GAMES WEB – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
GAMES WEB – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Informacje techniczne

Stworzyliśmy witrynę, używając CMS WordPress oraz wielu rozszerzeń. Rozwiązania, które wybraliśmy, pozwoliły na dostosowanie strony internetowej do redaktorów i czytelników. Dodatkowo wprowadziliśmy dane schematyczne, pozwalające wyszukiwarkom na trafniejsze rozpoznawanie dostępnych treści i dokładne kategoryzowanie ich przy wyświetlaniu swoim użytkownikom.

Brand book
GAMES WEB brand book GAMES WEB brand book
GAMES WEB brand book GAMES WEB brand book GAMES WEB brand book
Wykozystane technologie

Chcesz także stworzyć z nami stronę internetową, sklep internetowy lub zadbać o marketing cyfrowy swojej firmy?

Skontaktuj się z nami! Nasza agencja interaktywna oferuje szereg usług, zapewniających stabilną pozycję firmy w internecie. Dołącz do grona zadowolonych klientów ❤️.

Kontakt
Inne realizacje Powrót do realizacji
Etaker – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Etaker

Stworzyliśmy dedykowany serwis internetowy – bibliotekę filmów, seriali i programów tv, umożliwiający użytkownikom swobodne odnajdywanie dostępnych tytułów.

Zobacz case study
Software House IT-House.co – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Software House IT-House.co

Naszym zadaniem było stworzenie przejrzystej strony internetowej Software House-u. Witryna WWW miała pełnić rolę katalogu z ofertą oraz case studies.

Zobacz case study
The Vivaldi's – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
The Vivaldi's

Założenia projekt dla duetu muzyków były następujące: minimalistyczny design, możliwość prezentacji artystów oraz pokazanie intro zespołu na landing page.

Zobacz case study
Fundacja Oświatowo-Kulturalna UCZEŃ XXI WIEKU – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Fundacja Oświatowo-Kulturalna UCZEŃ XXI WIEKU

Naszym zadaniem było stworzenie wizerunku Fundacji UCZEŃ XXI WIEKU w internecie oraz miejsca, w którym podopieczni mogliby zaznajomić się z aktualnościami.

Zobacz case study

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookies. Robimy m.in. aby poprawić Twój komfort w korzystaniu z naszej strony internetowej. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej przejdź do naszej Polityki Cookies.

×