Realizacje
Dziesięcina.com

Strona internetowa wykonana w oparciu o CMS WordPress, pełniąca funkcję informacyjną. Postawiliśmy na klasyczną prezentację z subtelnymi elementami estetycznymi.

Dziesięcina.com – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Dziesięcina.com

Dziesięcina.com to witryna internetowa, która powstała, aby wyjść do ludzi z inicjatywą oddawania dziesięciny na szczytny cel. Założeniem było, aby wiele organizacji pozarządowych zgłaszało się do założycieli strony www w celu dodania ich organizacji do katalogu NGO.

Nasze zadanie

Naszym zadaniem było wykonanie strony internetowej, która będzie przejrzysta i czytelna. Naszym partnerom zależało, aby szablon, który będzie wykorzystany był w stylu religijnym. Zostaliśmy poproszeni, aby dobrane rozwiązania były łatwe do obsługi dla administratorów – osób nietechnicznych.

Zakres prac
  • Rozwój strony internetowej
Rezultaty

Stworzyliśmy stronę www opartą o CMS WordPress. Spełniała wszystkie oczekiwania partnera: przejrzystość i czytelność, dobrany tematycznie szablon oraz prosta obsługa od strony administracyjnej.

Dziesięcina.com – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Dziesięcina.com – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Dziesięcina.com – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Dziesięcina.com – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Informacje techniczne

Strona internetowa oparta jest na CMS WordPress. To rozwiązanie zostało przez nas wybrane, aby – zgodnie z założeniami – administratorzy mieli możliwość prostej obsługi treści, oraz w celu zredukowania kosztów, które byłyby znacznie wyższe w przypadku tworzenia autorskiego CMS.

Brand book
Dziesięcina.com brand book Dziesięcina.com brand book
Dziesięcina.com brand book Dziesięcina.com brand book Dziesięcina.com brand book
Wykozystane technologie

Chcesz także stworzyć z nami stronę internetową, sklep internetowy lub zadbać o marketing cyfrowy swojej firmy?

Skontaktuj się z nami! Nasza agencja interaktywna oferuje szereg usług, zapewniających stabilną pozycję firmy w internecie. Dołącz do grona zadowolonych klientów ❤️.

Kontakt
Inne realizacje Powrót do realizacji
Etaker Centrum Pomocy – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Etaker Centrum Pomocy

Dedykowane centrum pomocy zsynchronizowane z głównym serwisem Etaker oparte o dedykowane rozwiązania dobierane na miarę potrzeb klienta.

Zobacz case study
GAMES WEB – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
GAMES WEB

Naszym zadaniem był rozwój strony internetowej przeznaczonej dla graczy i wszystkich osób interesujących się nowinami ze świata wirtualnego.

Zobacz case study
GETSMARTER – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
GETSMARTER

Klarowny blog tematyczny stworzony w oparciu o CMS WordPress. Celem było stworzenie minimalnego oraz przejrzystego designu.

Zobacz case study
Harfista Marek Kupiec – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Harfista Marek Kupiec

Wizytówka osobista, pełniąca funkcję prezentacji kariery muzycznej młodego harfisty. Witryna oparta o intuicyjny system zarządzania treścią.

Zobacz case study

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookies. Robimy m.in. aby poprawić Twój komfort w korzystaniu z naszej strony internetowej. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej przejdź do naszej Polityki Cookies.

×