Realizacje
Dziesięcina.com

Strona internetowa wykonana w oparciu o CMS WordPress, pełniąca funkcję informacyjną. Postawiliśmy na klasyczną prezentację z subtelnymi elementami estetycznymi.

Dziesięcina.com – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Dziesięcina.com

Dziesięcina.com to witryna internetowa, która powstała, aby wyjść do ludzi z inicjatywą oddawania dziesięciny na szczytny cel. Założeniem było, aby wiele organizacji pozarządowych zgłaszało się do założycieli strony www w celu dodania ich organizacji do katalogu NGO.

Nasze zadanie

Naszym zadaniem było wykonanie strony internetowej, która będzie przejrzysta i czytelna. Naszym partnerom zależało, aby szablon, który będzie wykorzystany był w stylu religijnym. Zostaliśmy poproszeni, aby dobrane rozwiązania były łatwe do obsługi dla administratorów – osób nietechnicznych.

Zakres prac
  • Rozwój strony internetowej
Rezultaty

Stworzyliśmy stronę www opartą o CMS WordPress. Spełniała wszystkie oczekiwania partnera: przejrzystość i czytelność, dobrany tematycznie szablon oraz prosta obsługa od strony administracyjnej.

Dziesięcina.com – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Dziesięcina.com – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Dziesięcina.com – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Dziesięcina.com – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Informacje techniczne

Strona internetowa oparta jest na CMS WordPress. To rozwiązanie zostało przez nas wybrane, aby – zgodnie z założeniami – administratorzy mieli możliwość prostej obsługi treści, oraz w celu zredukowania kosztów, które byłyby znacznie wyższe w przypadku tworzenia autorskiego CMS.

Brand book
Dziesięcina.com brand book Dziesięcina.com brand book
Dziesięcina.com brand book Dziesięcina.com brand book Dziesięcina.com brand book
Wykozystane technologie

Chcesz także stworzyć z nami stronę internetową, sklep internetowy lub zadbać o marketing cyfrowy swojej firmy?

Skontaktuj się z nami! Nasza agencja interaktywna oferuje szereg usług, zapewniających stabilną pozycję firmy w internecie. Dołącz do grona zadowolonych klientów ❤️.

Kontakt
Inne realizacje Powrót do realizacji
The Vivaldi's – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
The Vivaldi's

Założenia projekt dla duetu muzyków były następujące: minimalistyczny design, możliwość prezentacji artystów oraz pokazanie intro zespołu na landing page.

Zobacz case study
Studio Artis Design – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Studio Artis Design

Celem naszych prac było stworzenie unikalnego, luksusowego wizerunku Studia Artis Design w internecie. Strona internetowa typu portfolio.

Zobacz case study
Etaker – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Etaker

Stworzyliśmy dedykowany serwis internetowy – bibliotekę filmów, seriali i programów tv, umożliwiający użytkownikom swobodne odnajdywanie dostępnych tytułów.

Zobacz case study
pForum.pl – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
pForum.pl

Stworzyliśmy forum dyskusyjne oparte na silniku MyBB. Projekt z założenia miał być przystosowany do dużego ruchu oraz nastawiony na stały rozwój.

Zobacz case study

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookies. Robimy m.in. aby poprawić Twój komfort w korzystaniu z naszej strony internetowej. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej przejdź do naszej Polityki Cookies.

×