Realizacje
Fundacja UCZEŃ XXI WIEKU

Naszym zadaniem było stworzenie wizerunku Fundacji UCZEŃ XXI WIEKU w internecie oraz miejsca, w którym podopieczni mogliby zaznajomić się z aktualnościami.

Fundacja Oświatowo-Kulturalna UCZEŃ XXI WIEKU – Realizacje agencja interaktywna PAGIX

Nasza współpraca z agencją interaktywną PAGIX uosabiała sposób, w jaki dzisiejsi profesjonaliści wykonują swoją pracę – szczupły zespół wysoko wykwalifikowanych ludzi współpracujących z przejrzystością i kreatywnością – aby wspólnie osiągnąć wyznaczony cel. Polecamy PAGIX każdemu, kto chce poszerzyć swoją działalność w internecie. Ta firma wie, jak dostarczyć to, co jest wymagane.

Hanna Pieniący
Hanna Pieniący
Przewodnicząca Rady
Fundacja Oświatowo-Kulturalna z wyróżnieniami

Fundacja UCZEŃ XXI WIEKU to działająca od 2013 r. na terenie Warszawy organizacja pozarządowa oferująca spektrum zajęć pozalekcyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W swojej działalności pomagają również osobom z rodzin niewydolnych finansowo oraz zagrożonym wykluczeniem społecznym. Organizacja jest podwójnym laureatem „ORŁY Edukacji 2021”, a prezes fundacji, Pani Barbara otrzymała specjalne wyróżnienie „Człowiek Roku 2016” m.in. za „Nawiązywanie i umacnianie współpracy z innymi instytucjami, organizacjami pozarządowymi w celu m.in. podniesienia jakości życia dzieci z rodzin zagrożonych patologią i wyobcowaniem społecznym”. Misja fundacji: „Prowadzenie wszechstronnych zajęć umożliwiających odkrywanie talentów i rozwijanie pasji”.

Nasze zadanie

Naszym zadaniem było stworzenie nowej, unikalnej oraz bezpiecznej strony internetowej mającej służyć jako portal informacyjny dla obecnych beneficjentów, oraz ewentualne poszerzenie grupy odbiorców o wyszukujących oferowane usługi w internecie. Poprzednia strona była zainfekowana wirusami oraz były przeprowadzane regularnie ataki przez osoby trzecie, dlatego zleceniodawca poprosił o dodatkowe zabezpieczenia witryny. Zostaliśmy także poproszeni o umożliwienie potencjalnym klientom prostsze dotarcie do Fundacji UCZEŃ XXI WIEKU przez wyszukiwarkę i mapy Google oraz migrację treści ze starej strony www. Partnerowi zależało również, aby stworzyć miejsce, w którym klienci mogliby opiniować jakość usług: rozwiązaniem, które zaproponowaliśmy była wizytówka w wyszukiwarce Google i w Google Maps – przyniosła oczekiwany rezultat.

Zakres prac
  • Rozwój nowej strony internetowej
  • Migracja treści z poprzedniej witryny
  • Wprowadzenie skutecznych zabezpieczeń strony WWW
  • Stworzenie i rozwój profilu Facebook
Rezultaty

Nasza praca zaowocowała powstaniem profesjonalnej, stabilnej oraz bezpiecznej strony internetowej. Jeszcze przez pewien czas były przeprowadzane ataki na witrynę Fundacji, lecz dzięki naszym rozwiązaniom nie wpływało to na jej bezpieczeństwo i funkcjonalność. Nie tylko wdrożyliśmy zaplanowane zmiany, ale podeszliśmy do projektu w sposób kompleksowy – od projektu strony, przez doradztwo, aż po wykonanie. Powstała witryna spełnia wszystkie oczekiwania zleceniodawcy – zgodnie z założeniami służy jako kanał przekazywania informacji beneficjentom Fundacji oraz jako miejsce zamieszczania najważniejszych informacji.

Fundacja Oświatowo-Kulturalna UCZEŃ XXI WIEKU – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Fundacja Oświatowo-Kulturalna UCZEŃ XXI WIEKU – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Fundacja Oświatowo-Kulturalna UCZEŃ XXI WIEKU – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Informacje techniczne

Strona internetowa Fundacji Oświatowo-Kulturalnej UCZEŃ XXI WIEKU została stworzona w oparciu o system zarządzania treścią WordPress pozwalający na pełne przystosowanie witryny do potrzeb partnera. Wykorzystany w projekcie szablon przeszedł dedykowaną personalizację w celu dostosowania go do wymagań oraz upodobań wizualnych zleceniodawcy, a także profilu działalności organizacji. Strona internetowa Fundacji została połączona z dedykowanymi narzędziami śledzenia ruchu takimi jak Google Analytics oraz Google Search Console, oraz pomyślnie przeszła weryfikację Norton Safe Web.

Brand book
Fundacja Oświatowo-Kulturalna UCZEŃ XXI WIEKU brand book Fundacja Oświatowo-Kulturalna UCZEŃ XXI WIEKU brand book
Fundacja Oświatowo-Kulturalna UCZEŃ XXI WIEKU brand book Fundacja Oświatowo-Kulturalna UCZEŃ XXI WIEKU brand book Fundacja Oświatowo-Kulturalna UCZEŃ XXI WIEKU brand book Fundacja Oświatowo-Kulturalna UCZEŃ XXI WIEKU brand book
Wykozystane technologie

Chcesz także stworzyć z nami stronę internetową, sklep internetowy lub zadbać o marketing cyfrowy swojej firmy?

Skontaktuj się z nami! Nasza agencja interaktywna oferuje szereg usług, zapewniających stabilną pozycję firmy w internecie. Dołącz do grona zadowolonych klientów ❤️.

Kontakt
Inne realizacje Powrót do realizacji
Forum Spigot – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Forum Spigot

Partner poprosił nas o wykonanie forum dyskusyjnego przeznaczonego do dostępu publicznego. Cały projekt został wykonany od a do z, łącznie z wdrożeniem tarczy DDOS.

Zobacz case study
GETSMARTER – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
GETSMARTER

Klarowny blog tematyczny stworzony w oparciu o CMS WordPress. Celem było stworzenie minimalnego oraz przejrzystego designu.

Zobacz case study
Casa De La Lengua – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Casa De La Lengua

Przedstawiliśmy firmie Casa De La Lengua dwie propozycji designu UX/UI. Stworzyliśmy estetyczny i przyjazny wygląd strony internetowej dla centrum językowego.

Zobacz case study
P2 – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
P2

Stworzyliśmy stronę internetową prezentującą wiodący produkt firmy P2 Jarosław Wojnarowicz. Strona www skierowana jest do kontrahentów biznesowych.

Zobacz case study

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookies. Robimy m.in. aby poprawić Twój komfort w korzystaniu z naszej strony internetowej. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej przejdź do naszej Polityki Cookies.

×