Realizacje
Studio Artis Design

Celem naszych prac było stworzenie unikalnego, luksusowego wizerunku Studia Artis Design w internecie. Strona internetowa typu portfolio.

Studio Artis Design – Realizacje agencja interaktywna PAGIX

Współpracujemy z agencją interaktywną PAGIX od kilku lat przy różnych projektach, w tym czasie firma wykazała się wyjątkową zdolnością do przyjęcia prostej dyrektywy i przekształcenia jej w praktyczną doskonałość. Raz po raz PAGIX zapewniał najwyższy profesjonalizm.

Barbara Kupiec
Barbara Kupiec
Właściciel Studia
Artis Design: Studio projektowe

Studio projektowe Artis Design, na czele z Barbarą Kupiec tworzy projekty zarówno lokali prywatnych, jak i komercyjnych. Pasję i doświadczenie łączą z troską o każdy detal na wszystkich etapach realizacji – od koncepcji po nadzór autorski. Ich realizacje to odważne projekty często realizowane na styku klasyki i nowoczesności.

Nasze zadanie

Zostaliśmy poproszeni o wykreowanie unikalnego oraz luksusowego wizerunku Studia Artis Design w internecie. Naszemu partnerowi zależało na dedykowanych rozwiązaniach, dlatego stworzyliśmy minimalistyczną stronę internetową typu portfolio ze specjalnym systemem zarządzania treścią (CMS). Jednym z założeń projektu było także ułatwienie klientom nawigacji po stronie WWW.

Zakres prac
  • Rozwój strony internetowej
  • Wizytówka Google & Google Maps
  • Projekt logo
  • Strona Facebook
Rezultaty

Stworzyliśmy stronę WWW napisaną tak, aby spełniała wszystkie potrzeby partnera. Portfolio zostało umieszczone na stronie głównej, aby było głównym elementem całej strony internetowej. Zdjęcia prezentujące realizacje zostały umieszczone w taki sposób, aby wyraźnie przedstawiały realizację, jednocześnie nie zasłaniając delikatnych rys witryny. Do opisów realizacji wykorzystaliśmy techniczną czcionkę, aby nadać stronie charakterystycznego klimatu.

Studio Artis Design – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Studio Artis Design – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Studio Artis Design – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Studio Artis Design – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Studio Artis Design – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Informacje techniczne

Do stworzenia UI – wyglądu strony wykorzystaliśmy HTML5 oraz CSS3. Zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie, aby witryna ładowała się szybko, i nie była obciążona zbędnymi bibliotekami. Do stworzenia animacji ładowania podstron stworzyliśmy krótki skrypt w JavaScript i jQuery. Cały back-end stworzony jest w języku PHP z wykorzystaniem bazy danych MySQL.

Brand book
Studio Artis Design brand book Studio Artis Design brand book
Studio Artis Design brand book Studio Artis Design brand book Studio Artis Design brand book
Wykozystane technologie

Chcesz także stworzyć z nami stronę internetową, sklep internetowy lub zadbać o marketing cyfrowy swojej firmy?

Skontaktuj się z nami! Nasza agencja interaktywna oferuje szereg usług, zapewniających stabilną pozycję firmy w internecie. Dołącz do grona zadowolonych klientów ❤️.

Kontakt
Inne realizacje Powrót do realizacji
GETSMARTER – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
GETSMARTER

Klarowny blog tematyczny stworzony w oparciu o CMS WordPress. Celem było stworzenie minimalnego oraz przejrzystego designu.

Zobacz case study
Fundacja Oświatowo-Kulturalna UCZEŃ XXI WIEKU – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Fundacja Oświatowo-Kulturalna UCZEŃ XXI WIEKU

Naszym zadaniem było stworzenie wizerunku Fundacji UCZEŃ XXI WIEKU w internecie oraz miejsca, w którym podopieczni mogliby zaznajomić się z aktualnościami.

Zobacz case study
Dziesięcina.com – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Dziesięcina.com

Strona internetowa wykonana w oparciu o CMS WordPress, pełniąca funkcję informacyjną. Postawiliśmy na klasyczną prezentację z subtelnymi elementami estetycznymi.

Zobacz case study
Casa De La Lengua – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Casa De La Lengua

Przedstawiliśmy firmie Casa De La Lengua dwie propozycji designu UX/UI. Stworzyliśmy estetyczny i przyjazny wygląd strony internetowej dla centrum językowego.

Zobacz case study

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookies. Robimy m.in. aby poprawić Twój komfort w korzystaniu z naszej strony internetowej. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej przejdź do naszej Polityki Cookies.

×