Realizacje
Etaker Centrum Pomocy

Dedykowane centrum pomocy zsynchronizowane z głównym serwisem Etaker oparte o dedykowane rozwiązania dobierane na miarę potrzeb klienta.

Etaker Centrum Pomocy – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Czym jest etaker?

Etaker to serwis oferujący swoim użytkownikom bezpłatny dostęp do informacji o filmach, serialach, programach tv czy anime takich jak: tytuł, obsada, zwiastun czy odnośniki do innych źródeł takich jak Filmweb. Zobacz realizację.

Nasze zadanie

Zadaniem naszej agencji interaktywnej było stworzenie dodatkowego serwisu dla Etaker, który zawierałby informacje obsłudze i poruszaniu się po bibliotece Etaker. Wszystkie funkcje z założenia miałby być synergicznie powiązane z głównym serwisem. Naszemu partnerowi zależało również na umieszczeniu modułu oceny artykułu („czy ten artykuł był pomocny?”), który pozwalałby użytkownikom jednorazowo ocenić treści. System miał również umożliwiać zgłaszanie przez zalogowanych użytkownika ticketów.

Zakres prac
  • Rozwój aplikacji webowej połączonej z głównym serwisem
  • Wprowadzenie dedykowanych rozwiązań
Rezultaty

Powstał Help Center, który umożliwia użytkownikom płynne przechodzenie (bez konieczności ponownego logowania) pomiędzy głównym serwisem a centrum pomocy. Zgodnie z założeniami, wdrożyliśmy rozwiązania, które wprowadziły możliwość oceny treści oraz zgłaszanie ticketów. Całość jest obsługiwana z poziomu panelu administratora.

Etaker Centrum Pomocy – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Etaker Centrum Pomocy – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Etaker Centrum Pomocy – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Informacje techniczne

Całość od strony back-end została wykonana w oparciu o PHP i MySQL. Projekt nie wymagał użycia frameworka – Symfony, który spowodowałby dodatkowe obciążenie i wydłużył czas ładowania strony www.

Brand book
Etaker Centrum Pomocy brand book Etaker Centrum Pomocy brand book
Etaker Centrum Pomocy brand book Etaker Centrum Pomocy brand book Etaker Centrum Pomocy brand book
Wykozystane technologie

Chcesz także stworzyć z nami stronę internetową, sklep internetowy lub zadbać o marketing cyfrowy swojej firmy?

Skontaktuj się z nami! Nasza agencja interaktywna oferuje szereg usług, zapewniających stabilną pozycję firmy w internecie. Dołącz do grona zadowolonych klientów ❤️.

Kontakt
Inne realizacje Powrót do realizacji
Dziesięcina.com – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Dziesięcina.com

Strona internetowa wykonana w oparciu o CMS WordPress, pełniąca funkcję informacyjną. Postawiliśmy na klasyczną prezentację z subtelnymi elementami estetycznymi.

Zobacz case study
P2 – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
P2

Stworzyliśmy stronę internetową prezentującą wiodący produkt firmy P2 Jarosław Wojnarowicz. Strona www skierowana jest do kontrahentów biznesowych.

Zobacz case study
Studio Artis Design – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Studio Artis Design

Strona internetowa pełniąca funkcje katalogu realizacji. Na stronie zostały zawarte informacje o działalności studia projektowego oraz informacje kontaktowe.

Zobacz case study
Nootropy.info – Realizacje agencja interaktywna PAGIX
Nootropy.info

Stworzyliśmy portal informacyjny – z założenia niewielką encyklopedię, dla określonej grupy docelowej osób zainteresowanych tematyką nootropów.

Zobacz case study

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookies. Robimy m.in. aby poprawić Twój komfort w korzystaniu z naszej strony internetowej. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej przejdź do naszej Polityki Cookies.

×